MENU

Studio

Projekt jest sercem wszystkiego,
tego co robimy

O nas

Studio_eighteen to studio kreatywne stworzone przez ludzi z pasją. Młody, lecz doświadczony zespół wzajemnie się uzupełniających specjalistów z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzi do powierzonych mu zadań.

Naszym atutem jest to, że nie boimy się żadnych wyzwań, a reklama to nasza pasja. Inspiracje czerpiemy z otaczającej nas rzeczywistości. Nauczyliśmy się słuchać naszych klientów, ale sami również chętnie doradzamy i proponujemy nowatorskie rozwiązania. Ofertę zawsze staramy się dopasować do oczekiwań i strategii firmy, ale także do budżetu, jaki dana firma przeznacza na aktywności marketingowe.

Proces powstawania reklamy może zostać w całości powierzony właśnie nam. Teraz nie musisz już szukać osobno grafika, drukarni, scenarzysty czy studia filmowego. Nasze studio kreatywne skupia wszystkie te usługi. Kompleksowo zajmiemy się twoją kampanią reklamową, dzięki czemu masz gwarancję, że całość będzie jednolita i spójna. Dzięki kreatywnemu i indywidualnemu podejściu.

Zapoznaj się z naszą ofertą i otwórz się już dziś na nowe pomysły!
 • Bartosz
  art & managing director
  owner
 • Agata
  creative director
  copywriter
 • Szymon
  social media manager
 • Katrzyna
  architect

Nasze kwalifikacje

Wystarczy, że powiesz nam czego potrzebujesz. Pracownicy Studia eighteen posiadają klucz do przepastnej skrzynki z pomysłami. Od nas nie usłyszysz, że czegoś się nie da. Od nas usłyszysz jedynie pytanie "Na kiedy?". Terminowość i fachowość to poza kreatywnym podejściem nasze cechy charakterystyczne.

Nasi klienci

Zaufało nam już wiele znaczących firm z Polski i krajów człokowskich UE.

następna podstrona
KONTAKT