studio

Jesteśmy studiem kreatywnym, dla którego design thinking to podstawa wszystkich działań. Dzięki świeżemu spojrzeniu i koncentracji na potrzebach naszych klientów, jesteśmy w stanie rozszerzyć perspektywy dla każdego projektu.

Nasze studio mieści się w Tarnowskich Górach, w zabytkowej kamienicy, która dzięki swojej atmosferze tworzy idealną przestrzeń dla nowych pomysłów.
Nasz zespół to ludzie z pasją. Kreatywni, otwarci na nowe rozwiązania, zgrani a przede wszystkim wielozadaniowi. Stawiamy czoła przeróżnym wyzwaniom szukając nowych, nieszablonowych rozwiązań. Tworzymy idee i wdrażamy je w życie. Dzięki elastycznemu modelowi współpracy i zaangażowaniu całego zespołu, budujemy trwałe relacje z naszymi klientami na lata.

Jedną trzecią czasu
spędzamy razem…

Nie tylko w pracy ale i poza nią. Przyjacielska atmosfera sprzyja kreatywności. Nasze sukcesy są wspólne i cieszymy się z każdej dobrze wykonanej realizacji.. Pomagamy sobie nawzajem, wymieniamy się pomysłami i opiniami, bo wierzymy, że każdy z nas pracuje na efekt końcowy każdego zlecenia.
Lubimy spędzać czas razem, podejmujemy różne aktywności, wędrujemy po górach, wspólnie świętujemy urodziny, imieniny, śluby i Boże Narodzenie. Jesteśmy zespołem, ale przede wszystkim jesteśmy grupą fajnych ludzi, którzy po prostu się lubią.

Jeśli chciałbyś stać się częścią naszego zespołu, jesteś kreatywny, masz poczucie humoru, potrafisz pracować w zespole, napisz do nas. Szukamy ludzi z pasją, więc poza cv i swoim portfolio, napisz kilka słów o sobie – czym się interesujesz, jak spędzasz wolny czas, czy jesteś otwarty na wyzwania i oczywiście – czy chcesz, aby wszystkie nasze sukcesy stały sie także twoim udziałem.

odezwij się do nas

Aby zobaczyć więcej na temat zespołu i tego, co robimy codziennie, śledź nas na Instagramie i Facebooku.

cześć

zanim przejdziesz dalej, chcemy poinformować Cię,
że wykorzystujemy pliki "cookies" oraz przestrzegamy RODO.
Możesz się zapoznać z tymi informacjami lub przejść od razu do strony.

Wiem, znam, przechodzę do serwisu Chcę poczytać, a co mi tam